Automaty Apollo Games zdarma

Společnost Apollo Games je známá především díky svým jackpotům. Jejich výše s každou sázkou stoupá. Rozlišuj se Gold Apollo Jackpot, Silver Apollo Jackpot a Bronze Apollo Jackpot. Jejich výše může dosáhnout až několik stovek tisíc!

Abyste si vyzkoušeli hry, na kterých se dá vyhrát některý z Apollo Jackpotů, nemusíte již dále hledat. Na našich stránkách najdete všechny Automaty Apollo Games zdarma!

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

  • Pandora
  • Slot Birds
  • Bonus Joker II

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Automaty Apollo Games Zdarma

Automaty Apollo Games zdarma

Vyzkoušejte si všechny automaty Apollo Games zdarma předtím, než se rozhodnete o který z tučných Jackpotů budete hrát!

Application Category: Game

Editor's Rating:
5.0

FAQ

❓ Jaké jackpoty nabízí Apollo Games?

Jackpoty u Apollo Games se dělí na Bronze, Silver a Gold, s tím, že největší je vždy úroveň Gold a dosahuje částky až několik tisíc korun českých!

❓ Které hry od Apollo Games jsou nejlepší?

Vyzkoušeli jsme všechny hry od Apollo Games a nejvíce nás zaujaly následující tři hry: Midnight Fruits 81, Slot Birds a Wild Fruits.

Jaké bude počasí?

Nevím.