Anticko-indiánský slot u Fortuny


Mayové jsou známí po celém světě, a tak se společnost Netent rozhodla vytvořit výherní automat s Mayskými maskami – Rise of Maya. Tento online slot naleznete nově ve Fortuna Vegas a máte se opravdu na co těšit!

Anticko-indiánský slot u Fortuny

Sázková kancelář Fortuna nedávno přidala do svého online casina Vegas výherní automat Rise of Maya od společnosti Netent, ve kterém na vás čekají celkem čtyři druhy symbolů Wild a volná zatočení lze získat i za pomoci předplaceného Respinu díky funkci Second Chance Respin. Neváhejte a ponořte se s Mayi do džungle v jižním Mexiku.

Rise of Maya

Rise of Maya je moderní výherní automat od společnosti Netent, který má sice indiánské symboly, ale připomíná a trochu antiku. Na pěti válcích se třemi řadami nabízí slot celkem deset výherních linií. Kromě deseti obyčejných symbolů můžete na válcích zastavit i symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly. Wild se zde dělí celkem na čtyři druhy (jednoduchý Serpent Wild – zastavuje se na prvním nebo třetím válci, 2 roztahující se Serpent Wild – roztahují se nahoru nebo dolů a mohou nebo nemusí pokrýt celý válce, Sady Serpent Stacks – objevují se pouze na žhavých válcích během bonusové hry a pokrývají celý válec). Poslední druh symbolů, který se vyskytuje na válcích je Scatter. Díky těmto symbolů lze získat volná zatočení. Pokud si zapnete funkci Bonus Bet (Second Chance Respin), tak nejen že zdvojnásobíte vaši sázku, ale získáte možnost získat Respin, pokud se vám na válcích zastaví pouze dva symboly Scatter. Válce, na kterých se v základní hře zastavily symboly Scatter se přemění do bonusové hry na žhavé válce, na kterých se budou zastavovat a roztahovat Wild symboly Serpent Stacks.

Recenze slotu Rise of Maya a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost NetentCasinoarena.cz