Bratrstvo vlčí pracky


Další novinka v online casinu Fortuna Vegas je tu. Sázková kancelář Fortuna se opět rozhodla pro přidání dalšího výherního automatu vytvořeného společností Netent a tím je online slot Spinsane se symboly zvířat, konkrétně vlků.

Spinsane
Spinsane

Bratrstvo vlčí pracky

Sázková kancelář Fortuna se s přidáváním nových online slotů do svého internetového casina Vegas vůbec nepárá. Během několika hodin přidala další Netent automat – Spinsane. Jedná se o online slot s vlčími symboly a super funkcemi. Klasickou super funkcí je bonusová hra s několika volnými zatočeními. Dalším lákadlem jsou super symboly, které dokáží v klasické hře vynásobit výhru až 10x, pokud jsou ve stejné linii nebo když doplňují linii obyčejných symbolů. Poslední a hlavní super funkcí je Overplay Wild Reel – náhodná funkce, díky které se zaplní jeden válec symboly Wild.

Spinsane

Spinsane je klasický výherní automat od společnosti Netent se symboly zvířat, konkrétně vlků. Na pětiválcovém hracím poli se třemi řadami naleznete 27 výherních linií, na kterých se střídá celkem šest obyčejných symbolů. Kromě klasických symbolů můžete spatřit i symboly Wild, které dávají hráčům větší šanci na výhru tím, že nahrazují klasické symboly. Posledním druhem vyskytujícím se na válcích online slotu Spinsane jsou symboly Scatter. Pokud získáte alespoň pět různě umístěných symbolů Scatter, spustí se vám bonusová hra s deseti Free Spiny. Každý další symbol v klasické hře navýší bonusovou hru dvěma Spiny, každý získaný symbol v bonusové hře daruje hráči jeden Spin navíc.

Recenze slotu Spinsane a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost NetentCasinoarena.cz