České novinky ve Fortuna Vegas


Zásilka nových her v online casinu Fortuna Vegas opět nezklamala. Pro tentokrát si sázková kancelář Fortuna vybrala tyto dvě novinky: Armed’N’Wild od české společnosti Synot a Golden Treasure od pražské společnosti Apollo.

České novinky ve Fortuna Vegas

Pytel s novými hrami se v online casinu Vegas sázkové kanceláře Fortuna opět natrhl. Byly představeny dvě nové hry od českých společností, které vyvíjejí výherní automaty. První novinkou je Armed’N’Wild od Synotu. U tohoto slotu se setkáte s armádními symboly a můžete zde potkat i tři vnadné vojandy, které fungují jako rozpínající se symboly Wild a jako násobitelé výher. Výhry se u tohoto slotu počítají jak zleva, tak i zprava! U druhé novinky Golden Treasure od společnosti Apollo se sice výher z pravé strany nedočkáte, ale za to zde můžete narazit na symboly Bonus. Pokud zastavíte na válcích minimálně tři tyto symboly, spustíte bonusovou hru s několika zatočeními zdarma. Počet volných zatočení se dozvíte po otevření dvou nebo více truhel (záleží na počtu získaných symbolů Bonus).

Krátký popis nových výherních automatů

Armed’N’Wild
Armed’N’Wild je moderní online výherní automat od české společnosti Synot s tématem armáda. Na pěti válcích se čtyřmi řadami se nachází celkem 20 výherních linií. V hracím poli naleznete 9 obyčejných symbolů a symboly Wild, které se zobrazují na válcích jako vnadné vojačky, které se rozpínají po celém válci, nahrazují obyčejné symboly, a navíc ještě vynásobí výhru. Výhry se počítají nejen zleva, ale i zprava.

Golden Treasure
Golden Treasure je klasický ovocný výherní automat od české společnosti Apollo. Slot nabízí na pěti válcích se třemi řadami celkem 5 výherních linií. Na válcích tohoto online slotu můžete spatřit sedm druhů klasických symbolů a symboly Bonus, díky kterým můžete získat až 58 volných zatočení zdarma!

Podrobnější recenze slotů Armed’N’Wild a Golden Treasure s hrou zdarma

Výrobci těchto automatů jsou Synot a ApolloCasinoarena.cz