Horká novinka ve Fortuna Vegas


Je Vaším snem projít se po Velké čínské zdi nebo navštívit klášter Šaolin? Učit se bojovému umění kung-fu nebo ochutnat kung-pao? Sázková kancelář Fortuna není sice cestovní kanceláří, ale díky nové hře Fortune Rangers od Netentu Vám podobnou atmosféru dokáže zprostředkovat.

Horká novinka ve Fortuna Vegas

Další horkou novinkou v online casinu Fortuna Vegas je slot Fortune Rangers od společnosti Netent. V této hře na Vás čekají čínské motivy s podmanivou hudbou dálného východu. Po zapnutí tohoto automatu si budete připadat jako v Asii a nemusíte nikam cestovat, hru si můžete pustit v pohodlí svého domova. Tak neváhejte a vyzkoušejte novou pecku od Netentu Fortune Rangers, příjemnou zábavu.

Fortune Rangers

Fortune Rangers je moderní výherní automat od společnosti Netent s motivy Číny. Na pěti válcích až s pěti řadami na Vás čeká celkem 76 výherních linií. Na válcích se Vám bude zobrazovat 6 druhů klasických symbolů, symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů jsou symboly Free Spin. Pokud získáte tři a více těchto symbolů, obdržíte minimálně 8 volných zatočení.

Recenze slotu Fortune Rangers a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost NetentCasinoarena.cz