Nestvůra z Amazonie


Hororový výherní automat Creature from the Black Lagoon od společnosti Netent se objevil v online casinu Fortuna Vegas! Slot inspirovaný hororovým filmem z roku 1954 pojednává o záchraně asistentky výpravy, která byla unesena netvorem z Černé laguny v amazonském pralese. Těšit se můžete na symboly filmových postav nebo záchranné pomůcky.

Nestvůra z Amazonie

Sázková kancelář Fortuna opět přidala novou hru do svého online casina Vegas. Nyní si vybrala filmový slot Creature from the Black Lagoon od společnosti Netent. Těšit se můžete na zajímavou bonusovou hru nebo na Respiny při chycení symbolů Wild v hracím poli.

Creature from the Black Lagoon

Creature from the Black Lagoon je moderní výherní automat od společnosti Netent se symboly filmu z roku 1954. V hracím poli naleznete pět válců se třemi řadami, které dohromady nabízejí dvacet výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných symbolů se na válcích střídají i symboly Wild. Ty spouštějí Respin do té doby, než nepřibude další symbol Wild v hracím poli. Posledním druhem symbolů, který se nachází na válcích výherního automatu Creature from the Black Lagoon jsou symboly Free Spins. Jak už jejich název napovídá, hráč získá volná zatočení.

Recenze slotu Creature from the Black Lagoon a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost NetentCasinoarena.cz