Nové sloty u Fortuny


Sázková kancelář Fortuna představila ve svém online casinu Vegas další dva nové sloty. První novinkou je čínský slot Who’s the Bride od společnosti Netent, který v sobě skrývá suprové bonusové funkce. Druhou novinkou je automat Monster Slots od společnosti Kajot, který vzhledem připomíná Pokémony.

Nové sloty u Fortuny

Nevěsta v červených kašmírových šatech? To je hlavní postava výherního automatu Who’s the Bride od společnosti Netent. Rudá barva je v Číně znakem štěstí, bude stát i při Vás v této novince v online casinu Fortuna Vegas? Symbol nevěsty má přestavuje v tomto slotu Wild, který nahrazuje obyčejné symboly a ve volných točkách zamrzá na své pozici a chytá další symboly nevěsty, které tak přinesou obrovský balík! Ve druhé novince Monster Slots od společnosti Kajot se můžete těšit na čtyři druhy potvůrek, které mají několik vývojových stádií, kterých docílíte zvýšením sázky na otočku. Těšit se zde můžete na respiny, při kterých se jeden druh potvůrek posune do dalšího stádia a přinese Vám tak vyšší výhru.

Who’s the Bride

Who’s the Bride je moderní výherní automat od společnosti Netent s tématem Čína. Slot nabízí na pěti válcích se třemi řadami celkem devět výherních linií. V hracím poli se nachází celkem 10 obyčejných symbolů, které jsou nahrazovaný symbolem Wild. Dvanáctý druh symbolů zastavující se na válcích je Scatter. Pokud získáte tři symboly Scatter, získáte 12 Free Spinů s bonusovými funkcemi.

Monster Slots

Monster Slots je klasický online automat od společnosti Kajot se symboly zvířat, které připomínají seriálové Pokémony. Slot nabízí až 243 výherních linií, které se nacházejí na pěti válcích se třemi řadami. Na herních válcích se zobrazuje osm druhů klasických symbolů, symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci k získání výhry. Poslední druh symbolů je Scatter. Pokud získáte minimálně tři tyto symboly, obdržíte volná zatočení zdarma.

Recenze slotů Who’s the Bride a Monster Slots

Výrobci těchto automatů jsou Netent a KajotCasinoarena.cz