Novomatic v České republice


Firma Novomatic byla založena v roce 1980 rakouským miliardářem Johannem Grafem, který původně začínal s výrobou VHP hracích automatů, dnes známé jako Admiral. Po sklizení spousty úspěchů na domácí půdě, rozšířil Graf pole působnosti automatů Novomatic do ostatních států Evropy, Asie a Ameriky. Celkově působí firma Novomatic ve 43 zemích celého světa, kde provozuje kamenná casina.

Novomatic v České republice

Na území České republiky se s výherními automaty od společnosti Novomatic můžete setkat v několika kamenných hernách a samozřejmě také v online casinech. Naleznete je konkrétně v online casinech sázkových kanceláří Fortuna a Synottip, kde si je můžete samozřejmě vyzkoušet i zdarma bez registrace. Jen musíte počítat s tím, že výhry si z casina neodnesete, budete přeci hrát Demo verzi online automatu s fiktivními penězi. Novomatic sloty si můžete zdarma zahrát i na našem webu v sekci Recenze automatů v podkapitole Novomatic, kde se dozvíte hlavní informace o daném slotu a naleznete tam i odkaz na Demo verzi.

Novomatic automaty jsou vytvořeny s několika tématy, nejčastěji se však vyskytují s tématem ovoce, které hráči vyhledávají nejvíce. Grafika slotů působí na hráče spíše old schoolově, ale kdo je milovníkem starých výherních automatů na drobné mince jistě těmito automaty nepohrdne.

Online casina Fortuna a SynottipCasinoarena.cz