Pondělní novinka ve Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna každé pondělí přidává do svého online casina Vegas jednu novou hru. Dnes je touto novinkou výherní automat Kingdom of Legend od rakouské společnosti Novomatic.

Nový automat Novomaticu ve Fortuně

V dnešní horké novince od vývojářů Novomatic na Vás ve Fortuna Vegas čeká podmanivá hudba, která Vás doslova odnese do fantasy světa plného elfů, hrdinů nebo ošklivých orků. Tyto mýtické příšery vždy nahání hrůzu, ale ve hře Kingdom of Legend je přivítáte s otevřenou náručí, protože při výskytu orků na válcích si můžete přijít až na pětisetnásobek Vaší sázky.

Kingdom of Legend

Na pěti válcích se čtyřmi řadami na Vás čeká celkem 40 výherních možností, devět druhů obyčejných symbolů, symbol Wild nahrazující obyčejné symboly a Bonus, který je největším lákadlem do hry. Při složení symbolů Bonus totiž otevíráte bránu ke kolu štěstí, na kterém Vám mohou padnout několikanásobky Vašeho vkladu (až tisícinásobek) nebo volná zatočení, ze kterých si odnesete ještě větší výhry! Neváhejte a přečtěte si recenzi o výherním automatu Kingdom of Legend a vyzkoušejte si hru zdarma bez registrace.

Casinoarena.cz

Pondělní novinka ve Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna každé pondělí přidává do svého online casina Vegas jednu novou hru. Dnes je touto novinkou výherní automat Kingdom of Legend od ra

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4