Registrační bonus pro hráče

Pro nově příchozí hráče mají sázkové kanceláře přichystáno několik bonusů, hlavně těch uvítacích. Takovým příkladem je i sázková kancelář Fortuna, která jich má připravených pro nově registrované opravdu hodně. Jedná se o registrační bonus a vkladový bonus, který má několik variant. Pojďme si Fortuna Vegas bonusy popsat.

Fortuna Vegas

Registrační bonus pro hráče

Sázková kancelář Fortuna daruje každému nově registrovanému hráči 300 korun. Jak tyto peníze získat? Stačí z pohodlí domova vyplnit online registraci, která zabere pár minut a nechat si ověřit svou totožnost pomocí bankovního účtu na peníze jsou Vaše. Nemusíte chodit na nejbližší kamennou pobočku sázkové kanceláře Fortuna a opravdu vše vyřešíte například při ležení na gauči. Tento bonus může každý hráč pochopitelně získat jen jednou.

Vkladový bonus pro hráče

Druhým získatelným bonusem pro nově registrované je vkladový bonus, který jak již název napovídá, získáte za provedení prvního vkladu na Vaše hráčské konto. Tento druh bonusu má celkem tři varianty, ze kterých si každý hráč může vybrat. Každá varianta nabízí jinak vysoký bonus ovšem, čím vyšší bonus si vyberete, tím vyšší částku budete muset protočit na výherních automatech během časového limitu několika dní.

Eventové bonusy

Během akcí jako jsou například Velikonoce nebo Halloween mohou hráči také získat několik korun. Mohou je získat i pomocí vkladových bonusů, které ovšem už nejsou tak vysoké jako při prvním vkladu. Dále mohou získat několik Free Spinů na daný automat, ze kterých si také mohou odnést pěkné výhry.

Turnaje

Fortuna spouští ve svém online casinu turnaje, ve kterých mohou hráči získat tučné peněžní výhry a k nim několik Free Spinů do různých her. Každý turnaj má svá pravidla a body do žebříčků se získávají jinak. Nejčastějším způsobem, jak získávat body je součet vážených výher (výhra/sázka) nebo počet zatočení s určitým minimálním vkladem na otočku. Během posledního měsíce spouští Fortuna jednodenní víkendové challenge na všech automatových hrách nebo jednodenní turnaje ve všední dny, kde mohou hráči soutěžit o titul Spinmaster nebo Winmaster.

Casinoarena.cz