Slot Narcos ve Fortuna Vegas


Líbil se vám kultovní seriál Narcos, který pojednával o Kolumbijském drogovém kartelu vedený nebezpečným Pablem Escobarem? Pokud ano, tak si sázková kancelář Fortuna připravila pro takové milovníky jako jste právě vy neuvěřitelnou lahůdku. Do svého online casina Fortuna Vegas totiž přidala stejnojmenný výherní automat od společnosti Netent! Ano online slot Narcos je nyní dostupný i u Fortuny.

Slot Narcos ve Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna s přidáváním her opravdu nelení a přidává jeden slot za druhým a pokaždé je to opravdu velké lákadlo. Nyní přidala slavný filmový slot Narcos od společnosti Netent. Radovat se můžete se symboly seriálových postav, balíků peněz nebo různých zbraní. Hlavním lákadlem tohoto slotu jsou ovšem bonusové hry, díky kterým si můžete opravdu rychle přijít na pěkný balík peněz. Tak neváhejte a vyzkoušejte si tento nový online slot a chyťte samotného Pabla Escobara do řetězů, za tento čin obdržíte právě nejvyšší výhry!

Narcos

Narcos je klasický výherní automat od společnosti Netent se symboly ze stejnojmenného gangsterského seriálu. Na pěti válcích se třemi řadami na vás při hraní tohoto slotu čeká až 243 výherních linií! Kromě deseti obyčejných symbolů můžete v hracím poli online slotu Narcos spatřit i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Dále zde můžete spatřit i symboly Free Spins, díky kterým odemknete bonusovou hru, ze které si můžete odnést opravdu vysoké výhry.

Recenze slotu Narcos s hrou zdarma k vyzkoušení

Výrobcem tohoto automatu je společnost NetentCasinoarena.cz