Casino výherní automat Pot O’Luck

Výherní Automat s ovocnými symboly, to je old school online slot Pot O’Luck. Tento online slot na vás čeká v online casinu Apollo Games. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Pot O’Luck. Za sázku v rozpětí od 1 až do 150 Kč nabídne až 5 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Symbol Scatter, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 5x, vám přinese výhru ve výši 100x násobku vaší vsazené částky. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 20x výši vaší sázky.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Pot O’Luck

Pot O’Luck
Výrobce: CT Gaming
Najdete v casinech: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 93,57%-96,32%

Prohlédněte si online výherní automat Pot O’Luck

Pot O’Luck online automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online automatu Pot O’Luck

5 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Pot O’Luck. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Pot O’Luck umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 150 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Pot O’Luck můžete dopracovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost CT Gaming

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Pot O’Luck

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

  • Pandora
  • Slot Birds
  • Bonus Joker II

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Hodnocení online slotu Pot O’Luck

Snippet not selected.