Herní automat 3 Fruits Win: 10 lines

Hlavním motivem online Automatu 3 Fruits Win: 10 lines je ovoce, jde o moderní online automat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Hrací automat 3 Fruits Win: 10 lines nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 200 Kč. Symbol Scatter 5x v hracím poli znamená 50-mi násobek výše vaší sázky.

Souhrn parametrů online výherního automatu 3 Fruits Win: 10 lines

3 Fruits Win: 10 lines
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,21%

Koukněte se jak vypadá výherní automat 3 Fruits Win: 10 lines

Výherní Automat 3 Fruits Win: 10 lines k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

3 Fruits Win: 10 lines, jak ovládat?

3 Fruits Win: 10 lines slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 10 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu 3 Fruits Win: 10 lines umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 200 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu 3 Fruits Win: 10 lines můžete radovat také díky symbolu a Scatter.

Výrobcem je společnost Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

V jakém casinu je možné si zahrát 3 Fruits Win: 10 lines


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak my hodnotíme automat 3 Fruits Win: 10 lines

Snippet not selected.