Herní automat 40 Mega Clover

Online Výherní Automat s ovocnými symboly, to je moderní výherní automat 40 Mega Clover. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 40 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Informace o online automatu 40 Mega Clover

40 Mega Clover
Výrobce: EGT
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,93%

Prohlédněte si online automat 40 Mega Clover

Zkuste si automat 40 Mega Clover

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot 40 Mega Clover?

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 40 výherních možností. Na moderním online výherním automatu 40 Mega Clover můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Zábava při hraní online automatu 40 Mega Clover je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Online Výherní Automat 40 Mega Clover pochází z dílny firmy EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online automaty od společnosti EGT:

  • 100 Cats
  • Oil Company II
  • 100 Super Hot

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Online Výherní Automat 40 Mega Clover, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše známka pro online výherní automat 40 Mega Clover

Herní automat 40 Mega Clover

Vyzkoušet si slot 40 Mega Clover. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.7