Herní automat Double Game 2

Výherní automat Double Game 2 se řadí mezi klasické online výherní automaty s ovocnými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport a v online herně Betor. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol DG, získáváte 10 Free spinů.

Double Game 2 – souhrn údajů o výherním automatu

Double Game 2
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 300000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Galerie výherního automatu Double Game 2

Vyzkoušejte si automat Double Game 2

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online slotu Double Game 2

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Na klasickém online výherním automatu Double Game 2 si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online automatu Double Game 2 je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost E-Gaming

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Double Game 2


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Jak se nám líbil slot Double Game 2

Herní automat Double Game 2

Online Výherní Automat Double Game 2 k otestování. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2