Herní automat Fancy Fruits

Fancy Fruits se vzhledem řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním tématem je ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu SynotTip. Online slot Fancy Fruits má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 475 Kč.

Online Slot Fancy Fruits a jeho údaje

Fancy Fruits
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 475
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,09%

Online Slot Fancy Fruits – podívejte se na něj

Online Slot Fancy Fruits na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání výherního automatu Fancy Fruits

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Fancy Fruits poskytnou až 5 výherních variant. Samozřejmě na online slotu Fancy Fruits můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 475 Kč na jednu otáčku.

Online Slot Fancy Fruits pochází z dílny firmy Oryx

Kde si můžete zahrát online automat Fancy Fruits


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnotíme online automat Fancy Fruits

Snippet not selected.