Herní automat Fire Joker Freeze

Online výherní automat Fire Joker Freeze s ovocnými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport a u sázkové kanceláře Chance. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,5 Kč a maximum je 500 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol Joker, který nahradí jakýkoliv symbol.

Online Výherní Automat Fire Joker Freeze a jeho údaje

Fire Joker Freeze
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,5
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,18%

Galerie online výherního automatu Fire Joker Freeze

Otestovat online automat Fire Joker Freeze

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online automatu Fire Joker Freeze

Až 5 výherních možností nabízí online výherní automat Fire Joker Freeze na třech válcích a třech herních řadách. Jako každý moderní výherní automat i Fire Joker Freeze umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,5 Kč a 500 Kč. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fire Joker Freeze můžete také díky symbolu Wild.

Výherní Automat Fire Joker Freeze vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Fire Joker Freeze


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak se nám líbil slot Fire Joker Freeze

Snippet not selected.