Herní automat Fire’n’Hot

Online Automat Fire’n’Hot se řadí mezi old school online výherní automaty s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu SynotTip. Automat Fire’n’Hot to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 1000 Kč nabízí až 5 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Souhrn parametrů online slotu Fire’n’Hot

Fire’n’Hot
Výrobce: Tom Horn
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,74%

Galerie online slotu Fire’n’Hot

Otestujte si online automat Fire’n’Hot

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot Fire’n’Hot?

Fire’n’Hot slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Jako každý old school online slot i Fire’n’Hot umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2 Kč a 1000 Kč. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Online Slot Fire’n’Hot vytvořila společnost Tom Horn

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Fire’n’Hot


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Známkujeme výherní automat Fire’n’Hot

Snippet not selected.