Herní automat King Of The Jungle

King Of The Jungle je výherní automat se symboly zvířat, jde tématem o moderní online automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat King Of The Jungle. Za sázku v rozpětí od 1 až do 150 Kč nabídne až 30 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

Souhrn informací o online slotu King Of The Jungle

King Of The Jungle
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,12%

Podívejte se na online slot King Of The Jungle

Otestujte si online automat King Of The Jungle

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní online automatu King Of The Jungle

King Of The Jungle slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 30 výherních možností. Na moderním online výherním automatu King Of The Jungle můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 150 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu King Of The Jungle můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Oryx

Kde si můžete zatočit na online automatu King Of The Jungle


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnocení online slotu King Of The Jungle

Snippet not selected.