Herní automat Leprechaun Goes Wild

Výherní automat Leprechaun Goes Wild 0 symboly Irska se řadí mezi moderní online automaty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 50 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 7x volné zatočení.

Souhrn informací o online výherním automatu Leprechaun Goes Wild

Leprechaun Goes Wild
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Screeny z online slotu Leprechaun Goes Wild

Online Slot Leprechaun Goes Wild na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Leprechaun Goes Wild?

Výherních možností na online slotu Leprechaun Goes Wild je celkem 20 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Na moderním online automatu Leprechaun Goes Wild můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 50 Kč na jedno otočení. Překvapivé výhry mohou na slotu Leprechaun Goes Wild přinést také symboly Wild a Scatter.

Pod tvorbou tohoto výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Leprechaun Goes Wild


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Známkujeme výherní automat Leprechaun Goes Wild

Snippet not selected.