Herní automat Triple Wild Seven

Old School výherní automaty reprezentuje automat Triple Wild Seven, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport a v casinu Betor. Slot Triple Wild Seven to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 5 výherních linií. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí.

Triple Wild Seven – informace o výherním automatu

Triple Wild Seven
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Podívejte se na online slot Triple Wild Seven

Zkuste si automat Triple Wild Seven

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Triple Wild Seven?

Až 5 výherních možností nabízí online slot Triple Wild Seven na třech válcích a třech herních řadách. Old School výherní automat Triple Wild Seven nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru může na automatu Triple Wild Seven umožnit také symbol Wild.

Providerem tohoto výherního automatu je firma E-Gaming

Výherní Automat Triple Wild Seven, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Známkujeme online výherní automat Triple Wild Seven

Herní automat Triple Wild Seven

Vyzkoušejte si automat Triple Wild Seven. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu nebo v herně Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.7