Hrací automat 100 Joker Staxx

Moderní online slot 100 Joker Staxx jehož hlavním motivem jsou ovoce. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Slot 100 Joker Staxx to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 100 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním pět symbolů Scatter, vyhrajete 200x výši vaší sázky.

Jaké jsou parametry online výherního automatu 100 Joker Staxx

100 Joker Staxx
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,48%

Koukněte se jak vypadá online slot 100 Joker Staxx

Zkuste si automat 100 Joker Staxx

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu 100 Joker Staxx

Na výherním automatu 100 Joker Staxx je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 100 výherních kombinací. 100 Joker Staxx je moderním výherním automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu 100 Joker Staxx můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Online Automat 100 Joker Staxx vytvořila společnost Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

100 Joker Staxx online výherní automat, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Co my říkáme na online automat 100 Joker Staxx

Snippet not selected.