Hrací automat A pot of gold

A pot of gold se vzhledem řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Synotu. Hrací Automat A Pot Of Gold má tři hrací řady a tři válce na kterých je 1 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 1000 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Parametry výherního automatu A pot of gold

A pot of gold
Výrobce: Synot
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,90%

Obrázky ze hry z online automatu A pot of gold

Otestujte si online automat A pot of gold

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online výherní automat A pot of gold?

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 1 výherní varianty. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu A pot of gold umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 1000 Kč na otočku. Výhry na online slotu A pot of gold vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

  • Hunter’s Spirit
  • Respin Joker
  • Gem-O-Rama.

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Kde si zahrát na online slotu A pot of gold


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Online Automat A pot of gold a naše hodnocení

Hrací automat A pot of gold

Výherní Automat A pot of gold na zkoušku. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0