Hrací automat Annihilator

Moderní online výherní automaty reprezentuje slot Annihilator, který vás pobaví v tématu s hudebními symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Chance. Automat Annihilator má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 50-ti násobku vaší vsazené částky. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 8 otočení zdarma.

Annihilator – souhrn údajů o online automatu

Annihilator
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Výherní Automat Annihilator – prohlédněte si jej

Vyzkoušet si slot Annihilator

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Annihilator

Na online výherním automatu Annihilator je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Na moderním výherním automatu Annihilator můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru mohou na automatu Annihilator umožnit také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Vývoj tohoto online automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Annihilator


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Náš názor na online automat Annihilator

Snippet not selected.