Hrací automat Crystal Ball

Výherní automat Crystal Ball se řadí mezi klasické online sloty s symboly fantasy. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Synotu. Výherní Automat Crystal Ball má tři hrací řady a pět válců na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 75 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol WILD a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Souhrn parametrů výherního automatu Crystal Ball

Crystal Ball
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 75
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,12%

Podívejte se na online slot Crystal Ball

Online Automat Crystal Ball na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Crystal Ball?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 5 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Crystal Ball umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 75 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Crystal Ball můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento online slot je produktem společnosti Oryx

Online Automat Crystal Ball, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnotíme online slot Crystal Ball

Snippet not selected.