Hrací automat Ferris Wheel

Online Slot s ovocnými symboly, to je klasický výherní automat Ferris Wheel. Tento automat má v nabídce casino Tipsport a online sázková kancelář Betor. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 900 Kč. Hrací pole má čtyři řady a čtyři válce. Jejich kombinace nabízí až 256 výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol a dokonce takto dosaženou výhru násobí.

Parametry výherního automatu Ferris Wheel

Ferris Wheel
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 4
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 457200
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Galerie online automatu Ferris Wheel

Ferris Wheel online automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Ferris Wheel

Na online slotu Ferris Wheel jsou čtyři válce a čtyři herní řady, které nabízejí až 256 výherních kombinací. Jako každý klasický online slot i Ferris Wheel umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 900 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Ferris Wheel můžete radovat také díky symbolu Wild.

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností E-Gaming

Kde si můžete zahrát online automat Ferris Wheel


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Co my říkáme na online slot Ferris Wheel

Hrací automat Ferris Wheel

Online Automat Ferris Wheel k otestování. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu nebo v online herně Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0