Hrací automat Fruit Twist

Online Automat s ovocnými symboly, to je old school výherní automat Fruit Twist. Tento online slot na vás čeká v online casinu SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 245 Kč. Zastavíte-li v herním pět symbolů Scatter, vyhrajete 50x výši vaší sázky.

Jaké jsou parametry online slotu Fruit Twist

Fruit Twist
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 245
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95%

Online Automat Fruit Twist – prohlédněte si jej

Fruit Twist online výherní automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání výherního automatu Fruit Twist

Až 5 výherních možností nabízí online automat Fruit Twist na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Fruit Twist umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 245 Kč na otočku. Zábava při hraní online slotu Fruit Twist je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol a Scatter.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Oryx

Kde si zahrát automat Fruit Twist


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Známkujeme online slot Fruit Twist

Snippet not selected.