Hrací automat Mega Cross 4+

Mega Cross 4+ je online automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Sazky. Hrací Automat Mega Cross 4+ má tři hrací řady a pět válců na kterých je mnoho shlukových výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Symbol Sud, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 4x, spustí deset Free Spinů.

Souhrn parametrů výherního automatu Mega Cross 4+

Mega Cross 4+
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 90%-99%

Screeny z online slotu Mega Cross 4+

Vyzkoušet si slot Mega Cross 4+

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Mega Cross 4+

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až mnoho shlukových výherních možností. Mega Cross 4+, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní online automatu Mega Cross 4+ je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Bonus.

Tento online automat je produktem společnosti Adell

Provozovatelem Adell je společnost AUTO GAMES, která byla založena v roce 1999. Adell dokáže vždy příjemně překvapit svou kvalitou. Společnost se kromě výherních automatů zabývá vytvářením video-loterijních terminálů, nebo jiných online systémů.

Nejhranější online automaty od společnosti Adell:

  • Apocalypic Wild
  • Fruit Joker
  • Way to Hell

Adell v České republice

V České republice naleznete výherní automaty od výrobce Adell v několika hernách nebo v online casinu Fortuna Vegas, vyzkoušet si je zde můžete online bez registrace nebo za reálné peníze.

Kde si zahrát automat Mega Cross 4+


Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5300 Kč

Hodnotíme online slot Mega Cross 4+

Snippet not selected.