Hrací automat Treasures of Thebes

Treasures of Thebes je online automat se symboly Egypta, jde tématem o klasický výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 10 Kč a maximum je 200 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly WILD v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Online Výherní Automat Treasures of Thebes a jeho údaje

Treasures of Thebes
Výrobce: Synot
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 10
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 88% – 96%

Podívejte se na online slot Treasures of Thebes

Zkuste si zahrát na online automatu Treasures of Thebes

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online slotu Treasures of Thebes

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Treasures of Thebes. Na klasickém online slotu Treasures of Thebes můžete spustit auto-spin a vsadit od 10 Kč až do výše 200 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Treasures of Thebes můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

  • Hunter’s Spirit
  • Respin Joker
  • Gem-O-Rama.

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Kde si můžete zahrát online automat Treasures of Thebes


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Náš názor na online automat Treasures of Thebes

Hrací automat Treasures of Thebes

Vyzkoušejte si automat Treasures of Thebes. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1