Hrací automat Triple Wild Seven 5 Reels

Triple Wild Seven 5 Reels se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport a online sázková kancelář Chance. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Triple Wild Seven 5 Reels. Za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabídne až 10 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Sedmička, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Zvonky, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 5x, získáváte 100x výši vaší sázky.

Triple Wild Seven 5 Reels – informace o online slotu

Triple Wild Seven 5 Reels
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 90 – 98%

Koukněte se na online slot Triple Wild Seven 5 Reels

Zkuste si zahrát na online slotu Triple Wild Seven 5 Reels

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Triple Wild Seven 5 Reels?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Triple Wild Seven 5 Reels poskytnou až 10 výherních variant. Triple Wild Seven 5 Reels je moderním online automatem s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Nečekanou výhru mohou na automatu Triple Wild Seven 5 Reels umožnit také symboly Wild a Scatter.

Tento online automat byl vytvořen společností E-Gaming

Online Výherní Automat Triple Wild Seven 5 Reels, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše hodnocení automatu Triple Wild Seven 5 Reels

Snippet not selected.