Hrací online slot Firefly Frenzy

Online slot Firefly Frenzy se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly květin. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Chance. Slot Firefly Frenzy má tři hrací řady a pět válců na kterých je 30 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 3 a maximum je 45 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 8 volných otoček.

Informace o online slotu Firefly Frenzy

Firefly Frenzy
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 3
Maximální sázka: 45
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,59

Koukněte se na výherní automat Firefly Frenzy

Online Slot Firefly Frenzy na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online výherního automatu Firefly Frenzy

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností. Jako každý moderní online výherní automat i Firefly Frenzy umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 3 Kč a 45 Kč. Zábava při hraní online automatu Firefly Frenzy je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Firefly Frenzy online slot, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hodnotíme výherní automat Firefly Frenzy

Snippet not selected.