Hrací online slot Ice Joker

Online slot Ice Joker se řadí mezi moderní výherní automaty s ovocnými symboly. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. Slot Ice Joker to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 150 Kč nabízí až 20 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Ice Joker – informace o výherním automatu

Ice Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,23%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Ice Joker

Otestovat online automat Ice Joker

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Ice Joker

Až 20 výherních možností nabízí online automat Ice Joker na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na výherním automatu Ice Joker můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 150 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu Ice Joker můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Play’n GO je výrobcem tohoto online automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Výherní Automat Ice Joker, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Známkujeme online slot Ice Joker

Snippet not selected.