Hrací online slot Jin-Jang

Jin-Jang je online automat se symboly Číny, jde tématem o klasický online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Sazka. Slot Jin-Jang má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 26 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Jaké jsou parametry online slotu Jin-Jang

Jin-Jang
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 90%-99%

Podívejte se na online výherní automat Jin-Jang

Zkuste si zahrát na online slotu Jin-Jang

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Jin-Jang

Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 26 výherních možností. Jako každý klasický online automat i Jin-Jang umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Zábava při hraní výhernímho automatu Jin-Jang je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Providerem tohoto výherního automatu je firma Adell

Provozovatelem Adell je společnost AUTO GAMES, která byla založena v roce 1999. Adell dokáže vždy příjemně překvapit svou kvalitou. Společnost se kromě výherních automatů zabývá vytvářením video-loterijních terminálů, nebo jiných online systémů.

Nejhranější online automaty od společnosti Adell:

  • Apocalypic Wild
  • Fruit Joker
  • Way to Hell

Adell v České republice

V České republice naleznete výherní automaty od výrobce Adell v několika hernách nebo v online casinu Fortuna Vegas, vyzkoušet si je zde můžete online bez registrace nebo za reálné peníze.

Kde si můžete zatočit na online slotu Jin-Jang


Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5300 Kč

Online Automat Jin-Jang a naše hodnocení

Snippet not selected.