Hrací online slot Primal Age

Online Automat Primal Age se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport a v casinu Chance. Slot Primal Age má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte 10 zatočení zdarma.

Online Slot Primal Age a jeho parametry

Primal Age
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 94 – 97%

Podívejte se na online automat Primal Age

Zkuste si zahrát na online automatu Primal Age

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Primal Age

Na online automatu Primal Age je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Primal Age, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní online slotu Primal Age je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Tento online slot je produktem společnosti E-Gaming

Kde je možné si zahrát slot Primal Age


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak my hodnotíme automat Primal Age

Snippet not selected.