Hrací online slot The Secret of Ba

The Secret of Ba se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je Egypt. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 10 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 9 výherních linií. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem, který se multiplikuje. Skvělý symbol Kniha vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Online Automat The Secret of Ba a jeho parametry

The Secret of Ba
Výrobce: Tom Horn
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 10
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,94%

Několik obrázků ze hry výherního automatu The Secret of Ba

The Secret of Ba online výherní automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu The Secret of Ba

The Secret of Ba slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 9 výherních možností. Jako každý moderní výherní automat i The Secret of Ba umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 10 Kč a 1000 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu The Secret of Ba také díky symbolu Bonus.

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma Tom Horn

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu The Secret of Ba


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnocení online slotu The Secret of Ba

Snippet not selected.