Multifruit 81

Klasický online automat Multifruit 81 jehož hlavním motivem jsou ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 300 Kč. Hrací pole má tři řady a čtyři válce. Jejich kombinace nabízí až 81 výherních linií.

Parametry online slotu Multifruit 81

Multifruit 81
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 4
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:300 Kč
Maximální výhra:378000 Kč
Výhernost:96,55%

Koukněte se jak vypadá online automat Multifruit 81

Zkuste si automat Multifruit 81

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání výherního automatu Multifruit 81

Samozřejmě na online výherním automatu Multifruit 81 můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 300 Kč na jednu otáčku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Multifruit 81 také díky symbolu Wild. Tři hrací řady v kombinaci se čtyřmi válci na online výherním automatu Multifruit 81 poskytnou až 81 výherních variant.

Online Slot Multifruit 81 vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO
  • Hugo
  • Book of Dead
  • Rise of Merlin
  • Multifruit 81
  • Lady of Fortune

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Multifruit 81 online výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Multifruit 81

Multifruit 81

Klasické online sloty reprezentuje výherní slot Multifruit 81, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Tři hrací řady v kombinaci se čtyřmi válci na online výherním automatu Multifruit 81 poskytnou až 81 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.6