Online automat Ankh of Anubis

Hlavním motivem online slotu Ankh of Anubis je Egypt, jde o moderní online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 576 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 30 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 3 Free spiny.

Údaje výherního automatu Ankh of Anubis

Ankh of Anubis
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 30
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,20%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Ankh of Anubis

Vyzkoušejte si automat Ankh of Anubis

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Ankh of Anubis?

Na výherním automatu Ankh of Anubis je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 576 výherních kombinací. Moderní online výherní automat Ankh of Anubis nabízí sázku až 30 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu Ankh of Anubis přinést také symboly Wild a Scatter.

Online Výherní Automat Ankh of Anubis pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Ankh of Anubis


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak se nám líbil slot Ankh of Anubis

Snippet not selected.