Online automat Farmer Jack

Moderní výherní automat Farmer Jack jehož hlavním motivem jsou zvířata. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu nebo v casinu Betoru. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Farmer Jack. Za sázku v rozpětí od 40 až do 400 Kč nabídne až 40 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol Farmer Jack, který nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Bonus v herním poli vyhrajete 5 volných otoček.

Jaké jsou parametry online slotu Farmer Jack

Farmer Jack
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 40
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Koukněte se jak vypadá výherní automat Farmer Jack

Farmer Jack online slot k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Farmer Jack

Výherních možností na online slotu Farmer Jack je celkem 40 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Farmer Jack je moderním online slotem s možností sázky až do výše 400 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Nečekanou výhru mohou na automatu Farmer Jack umožnit také symboly Wild a Scatter.

Providerem tohoto online automatu je firma E-Gaming

Kde si zahrát na online slotu Farmer Jack


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Jak my hodnotíme automat Farmer Jack

Online automat Farmer Jack

Farmer Jack výherní automat na zkoušku. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1