Online automat Flaming Fruit

Online výherní automat Flaming Fruit se řadí mezi old school online sloty s ovocnými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Synotu. Slot Flaming Fruit nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 1000 Kč.

Údaje výherního automatu Flaming Fruit

Flaming Fruit
Výrobce: Tom Horn
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 64000
Výhernost: 96%

Online Automat Flaming Fruit – podívejte se na něj

Otestovat online automat Flaming Fruit

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online automatu Flaming Fruit

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 5 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Flaming Fruit umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 1000 Kč na otočku.

Vývoj tohoto výherního automatu byl proveden společností Tom Horn

Výherní Automat Flaming Fruit, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Známkujeme online výherní automat Flaming Fruit

Snippet not selected.