Online automat King & Queen

Moderní online výherní automat King & Queen jehož hlavním motivem jsou pohádky. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Synotu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 30 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 540 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Za devět symbolů Scatter v herním poli vyhrajete 7 volných otoček.

Informace o online automatu King & Queen

King & Queen
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 540
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,09%

Galerie výherního automatu King & Queen

Online Automat King & Queen k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot King & Queen?

King & Queen slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 30 výherních možností. Moderní online slot King & Queen nabízí sázku až 540 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu King & Queen můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Oryx

Kde si můžete zahrát online automat King & Queen


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše hodnocení automatu King & Queen

Snippet not selected.