Online automat Persian Nights

Persian Nights je výherní automat se symboly Egypta, jde tématem o klasický online výherní automat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. Online slot Persian Nights má pět válců a pět hracích řad na kterých nabízí 50 výherních linií. Minimální sázka je 10 a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Údaje online slotu Persian Nights

Persian Nights
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 10
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 205000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Screeny z online automatu Persian Nights

Zkuste si automat Persian Nights

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Persian Nights

Persian Nights slot má pět válců a pět hracích řad, které nabízejí 50 výherních možností. Persian Nights je klasickým online výherním automatem s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Persian Nights můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost E-Gaming

Kde si zahrát na online slotu Persian Nights


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Jak my hodnotíme automat Persian Nights

Online automat Persian Nights

Persian Nights online výherní automat k vyzkoušení. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v online herně Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1