Online automat Royal Secrets

Royal Secrets se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je středověk. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Výherní Automat Royal Secrets má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Souhrn parametrů online automatu Royal Secrets

Royal Secrets
Výrobce: EGT
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,19% – 96,37%

Screeny z výherního automatu Royal Secrets

Vyzkoušet si slot Royal Secrets

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Royal Secrets

Až 10 výherních možností nabízí online automat Royal Secrets na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online automatu Royal Secrets můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. K velmi vysoké výhře se na automatu Royal Secrets můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Výrobcem je společnost EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online automaty od společnosti EGT:

  • 100 Cats
  • Oil Company II
  • 100 Super Hot

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Royal Secrets online výherní automat, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnocení online slotu Royal Secrets

Online automat Royal Secrets

Otestujte si online výherní automat Royal Secrets. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8