Online automat Take 5

Old School online výherní automat Take 5 jehož hlavním motivem jsou ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Synotu. Výherní Automat Take 5 má tři hrací řady a tři válce na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 950 Kč.

Údaje online výherního automatu Take 5

Take 5
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 950
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,11%

Galerie výherního automatu Take 5

Zkuste si automat Take 5

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online výherního automatu Take 5

5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Take 5. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Take 5 umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 950 Kč na otočku.

Providerem tohoto výherního automatu je firma Oryx

V jakém online casinu je možné si zahrát Take 5


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše známka pro online automat Take 5

Snippet not selected.