Online automat Testament

Online výherní automat Testament s symboly fantasy se řadí mezi moderní výherní automaty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport a v online casinu Chance. Výherní automat Testament má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 20 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 2 symboly Scatter3 Free spiny.

Testament – souhrn údajů o výherním automatu

Testament
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 96,20%

Online Slot Testament – podívejte se na něj

Vyzkoušejte si automat Testament

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Testament

243 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Testament. Jako každý moderní online slot i Testament umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 20 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Testament také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Testament


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše známka pro online výherní automat Testament

Snippet not selected.