Online automat Yellow Dragon

Klasický online automat Yellow Dragon jehož hlavním motivem jsou Čína. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport a v casinu Betor. Automat Yellow Dragon nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 40 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 450 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Univerzální Žlutý drak nahradí jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Zvon v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Údaje online automatu Yellow Dragon

Yellow Dragon
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 450
Maximální výhra: 495000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Koukněte se na online výherní automat Yellow Dragon

Online Automat Yellow Dragon k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Yellow Dragon

Yellow Dragon slot má pět válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 40 výherních možností. Yellow Dragon, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 450 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Yellow Dragon můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Providerem tohoto online slotu je firma E-Gaming

Kde si můžete zahrát online automat Yellow Dragon


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Hodnocení online slotu Yellow Dragon

Online automat Yellow Dragon

Vyzkoušejte si automat Yellow Dragon. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2