Online hrací automat Big Show

Big Show

Old School online automat Big Show jehož hlavním motivem jsou ovoce. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol a dokonce takto dosaženou výhru násobí. Zastaví-li se 3x symbol WILD v herním poli, získáváte 15 otoček zdarma.

Big Show – informace o výherním automatu

Big Show
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 314000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Podívejte se na online výherní automat Big Show

Zkuste si zahrát na výherním automatu Big Show

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online automatu Big Show

Až 5 výherních možností nabízí online automat Big Show na třech válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Big Show umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 1000 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Big Show můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

Providerem tohoto online slotu je firma E-Gaming

Big Show online slot, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Výherní Automat Big Show a naše hodnocení

Online hrací automat Big Show

Výherní Automat Big Show na zkoušku. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport a u sázkové kanceláře Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2