Online hrací automat Book of Secrets 6

Online Automat Book of Secrets 6 se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Synotu. Šest válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Book of Secrets 6. Za sázku v rozpětí od 1 až do 200 Kč nabídne až 10 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol Kniha, který nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 3x symbol Kniha na herním poli, získáváte 10 zatočení zdarma.

Book of Secrets 6 – informace o výherním automatu

Book of Secrets 6
Výrobce: Synot
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 6
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 88,14% – 98,12%

Obrázky ze hry z online automatu Book of Secrets 6

Online Automat Book of Secrets 6 k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Book of Secrets 6

Výherních možností na online automatu Book of Secrets 6 je celkem 10 a to na šesti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Book of Secrets 6 umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 200 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Book of Secrets 6 umožnit také symboly Bonus a Wild.

Tento online automat je produktem společnosti Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

  • Hunter’s Spirit
  • Respin Joker
  • Gem-O-Rama.

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Book of Secrets 6


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Online Automat Book of Secrets 6 a naše hodnocení

Snippet not selected.