Online hrací automat Books & Bulls

Moderní online automaty reprezentuje automat Books & Bulls, který vás pobaví v tématu s pohádkovými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Synotu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 150 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Býk, vyhrajete 10 Free spinů. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Books & Bulls – informace o online výherním automatu

Books & Bulls
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,11%

Galerie výherního automatu Books & Bulls

Vyzkoušet si slot Books & Bulls

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Books & Bulls

Až 10 výherních možností nabízí online výherní automat Books & Bulls na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním výherním automatu Books & Bulls můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 150 Kč na jedno otočení. Zábava při hraní online výhernímho automatu Books & Bulls je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus, Wild a Scatter.

Oryx je výrobcem tohoto online slotu

Kde si zahrát automat Books & Bulls


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše hodnocení automatu Books & Bulls

Snippet not selected.