Online hrací automat Joker Star

Old School výherní automat Joker Star jehož hlavním motivem jsou ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v online casinu Chance. Online výherní automat Joker Star má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Univerzální Joker nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol Hvězda 3x v hracím poli přinese 5x volné zatočení.

Online Automat Joker Star a jeho parametry

Joker Star
Výrobce: Tech4Bet
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,4%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Joker Star

Joker Star online výherní automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online slotu Joker Star

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 5 výherních možností. Jako každý old school online výherní automat i Joker Star umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Online Slot Joker Star pochází z dílny firmy Tech4Bet

Kde je možné si zahrát slot Joker Star


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hodnocení online slotu Joker Star

Snippet not selected.