Online hrací automat La Dolce Vita

Online Slot se symboly drinků, to je klasický online slot La Dolce Vita. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 900 Kč. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

La Dolce Vita – souhrn údajů o online výherním automatu

La Dolce Vita
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,03%

Podívejte se na online slot La Dolce Vita

La Dolce Vita online výherní automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat La Dolce Vita?

Na online automatu La Dolce Vita je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu La Dolce Vita umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 900 Kč na otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu La Dolce Vita je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol a Scatter.

Online Automat La Dolce Vita vytvořila společnost Oryx

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu La Dolce Vita


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Známkujeme výherní automat La Dolce Vita

Snippet not selected.